Svatební fotografie forever...

Věřím na svatbu! 

 Věřím, že oddací list není jen papír!

Věřím, že se k mým fotkám budete vracet celý život a s láskou vzpomínat na den, kdy se sešli všichni Vaši blízcí aby přáli pouze Vám dvěma štěstí do dalších dlouhých let!

Váš svatební den zachytím stylově a kreativně, tak aby fotografie vyhovovaly především vašim představám. V průběhu celého dne kombinuji tradiční i moderní fotografické postupy tak, aby ve vašem svatebním albu nechyběl žádný jedinečný okamžik.

   

Další služby    

Bussines fotografie

V práci je nutné presentovat se profesionálně a s ohledem na obor, v němž se pohybujete. Fotografie z rodinných dovolených a momentky z výletů nepůsobí tím nejvhodnějším dojmem. Nejlepším řešením je bussines portrét, využitelný jak na webu, sociálních sítích, tak v životopise.

 

 Portrétní fotografie, akt a glamour 

Nabízím vyfotografování portrétů dle vašich představ v prostředí, které si vyberete. Mnohdy jsou lidé nespokojeni s tím, jak vypadají na fotkách a pro ty, kteří jsou ochotni proti této neoblibě vlastního obličeje bojovat, nabízím řešení. Budu vaše portrétní foto realizovat v takovém prostředí, kde se budete cítit vy sami nejlépe a kde budete sami sebou. Podobně zhotovená kolekce portrétních fotografií bývá báječným dárkem např. pro partnera nebo partnerku. 


 

Fotografie vašeho dítěte a rodinná fotografie

Máte-li zájem o vyfocení vašeho dítěte a nechcete, aby ateliérové fotografie vašeho drobka v králičím převleku působily strojeně. Pojďme spolu na pískoviště, do bazénu nebo třeba jen na trávník kde vaše dítě bude určitě šťastnější a na fotografiích to pak bude znát.

  

Fotografie bříška

Těhotenství je jedna z nejkrásnějších etap života ženy a mnohé z nás na ně rády vzpomínají. Dnes již není doba, kdy by bylo třeba se za svoje těhotné bříško stydět. Budete-li si přát, pomůžu vám uchovat vzpomínky na něhu, kterou jste chovala ke svému nenarozenému dítěti. Stylově a decentně vyfotografuji vaše těhotenství, jak si budete sama přát.

 

 

Školková  a školní fotografie 

Malé děti mají svoji důstojnost a půvab. Málokteré životní období je tak plné roztomilosti jako předškolní věk. Osobitě, s láskou a vkusem fotografuji děti i ve školkách, snažím se aby vynikla jejich skutečná podoba a vy se tak můžete vracet v čase do těch krásných dob, kdy byly děti jen a jen vaše.

Focení vašich domácích mazlíčků

I naše rodina má čtyřnohého kamaráda a fotit psí modely je pro mě skutečný svátek. Do atelieru i do přírody s vámi vyrazím moc ráda abychom zachytili neopakovatelné okamžiky a portrét vašeho psího přítele.