Kouzelná svatba

Kvalitní tisk nejen fotoobrazů

Chcete-li si uchovat dokonalou vzpomínku na svůj svatební den ve formě fotoknihy, leporela, magnetky, minirámečku, tisku na desku, plátno či fotoobraz doporučuji tisk u skvělé české firmy www.kvalitnifotky.cz 
 
Veškeré moje tisky pocházejí z jejich dílny a co víc všichni moji klienti ode mne získají slevový kód na objednané zboží.
 

Krásný svatební dar

Jako svatební dar můžete darovat obraz, kterým pohladíte. Martina vytváří výtvarná díla, která se hodí do kanceláři, ordinací, ale i obýváku a ložnice. Pracuje technikou akvarel, malby kávou, abstrakce. Když nechcete plakát, ani dílo za statisíce, ale přesto mate rádi jedinečné originály. Mrkněte sem.
 
 

Svatební květiny

Chcete mít originální květinovou výzdobu? Chcete být obklopeni přírodou i ve váš velký den? Jste odvážní? Věřte, že kytice z přírody nebo z vypěstovaných rostlin na květinové farmě vám budou slušet!

Každá svatba bude jiná – v přírodě a na políčkách totiž roste a kvete v každém období něco jiného. Tak se ozvěte Anně Janošíkové a dolaďte svoji svatbu do posledního květinového detailu. 

 

Make-up artist

Báječná čarodějnice, která to umí s vlasy i make-upem je jednou z nejdůležitějších proměnných pro to, aby se každá nevěsta cítila ve svůj svatební den opravdu sama sebou. Navštivte stránku  Make-up & Hair Marta Hanáková
 
Veškeré moje tisky pocházejí z jejich dílny a co víc všichni moji klienti ode mne získají slevový kód na objednané zboží.