Foto glamour

Nic není špatně
Čím více času věnujete přípravě své garderoby při focení v atelieru, tím více času pak můžeme věnovat samotnému focení. Přijít do atelieru s kufrem na kolečkách není rozhodně na škodu...Naopak přinést si jen dvě trička je strašná škoda.... Budete-li mít variant na oblečení více, bude to perfektní.... Nezapomeňte i na boty....které pak můžeme a nemusíme použít.... 
 
Co se týká tohoto typu fotografií, je velmi důležité ujasnit si předem, jaký máte vkus a co se vám líbí. Moc ráda fotkami dokumentuji vaši originalitu a váš osobitý styl. Někdy u klientů ale vidím touhu napodobovat fotografie z módních časopisů.... a tam se snažím vysvětlit, že jde o fotku vás...a ne fotku originálního svetříku... módní fotka často popírá individualitu modelek...a pro mě je přínosem opak... Chci odhalit vaši originalitu a osobité kouzlo.
 
Nevěřím na "nefotogenické typy"
Potkáváme spousty lidí, někteří z nich jsou výjimečně krásní, ale ani to neznamená, že budou vypadat na každé fotce skvěle, osobně si myslím, že každý známe svoji tvář a poměrně sebekriticky se posuzujeme. Pokud nejsme spokjoeni se svými fotkami není to nedostatkem úsudku, ale tím, že na fotografiích se nepodaří zachytit ten správný okamžik, kdy z vás vyzařuje právě to, jací jste a jak na okolí působíte... K úspěchu ale vede cesta, k níž je potřeba velká dávka upřímnosti a otevřenosti mezi fotografem a modelem... neváhejte proto dát najevo, co se vám líbí a naopak...uvítám každé upřímné slovo... a tato část práce mě baví dvojnásob.