Glamour foto 

Seberte konečně odvahu a pojďte do toho…s taktem a vervou chci najít na fotografiích Vaši opravdovou podobu. Protože JSTE KRÁSNÁ! 

Neoblékejte si před samotným fotografováním sebe moc těsné, úzké kalhoty či opasky které by ti mohly způsobit otlaky na kůži, podprsenka na ramenou apod. Přijďte v něčem pohodlném, a pak se můžeme převlékat i přezouvat.Nezapomeňte věci na různé varianty focení jako  např. bussines look - sukně, košile, šaty tuniky, cokoliv, co vám sluší. Nezapomenutelný glamour evergreen je košile, bílá či černá, klidně i pánská.

Nebojte se být  originální!

Fotografie Glamour je oslavou Vaší krásy a toho, že jste jiní, než ostatní…

Šátky, či šály,  s sebou, roztančíme je spolu s Vámi…. Vezmete si prosím i boty. Nezapomeňte na boty na podpatku…ty zajistí lepší držení těla I v případě, že nejsou v záběru, fajn jsou I teplé zimní ponožky a něco pohodlného. Naličte se víc než běžně. Studiová světla způsobí, že líčení bude působit přirozeně, i když je výraznější. Pudr prosím vezměte s sebou.

Budete-li chtít, může z Vás femme fatale vykouzlit profesionální make-up artist…vizážistka….

Hot tip:

Dámy např. vezměte všechny své sukně, zjistíte, že se dají všechny použít jako báječný a originální top!

Pánové: vaše nejoblíbenější nejorvanější kožená bunda, kterou Vám manželka pravidelně odnáší k popelnicím  a vy ji zase vracíte…není v ní kus Vašeho já ?